DIGITAL MARKETING

Doğru stratejiler ve hedeflemelerle digital dünyada markanızı rakiplerinizden bir adım öne taşıyoruz. Google, Facebook ve Premium mecra satın alımları ile birlikte ölçümlenebilir sonuçlar sunduğumuz dijital pazarlama yöntemleri ile daha düşük maliyet ile daha hızlı ve sürekliliği olan bir strateji sunmuş oluruz. Dijital pazarlama ile hedef kitle erişimi ve performans analizi gibi sonuçlar elde ederiz. Hem Branding hem de Performans üzerine kurgulayacağımız dijital marketing kampanyaları ile birlikte Markanızı Hedeflediğiniz noktaya birlikte taşıyoruz. Geleneksel reklam modellerinin aksine tamamen ölçümlenebilen ve performans alabileceğiniz reklam modelleri ile bütçenizi en doğru şekilde yönetmekten mutluluk duyuyoruz.

SEEDING/SEO/SEM HİZMETLERİ

Hazırlanacak içeriklerle dijital dünyada markanızı görünür kılıyoruz. Potansiyel satışların artırılması için arama motoru optimizasyonu ve web sitesi trafiği sunuyoruz. Web sitesi ziyaretçi sayınızı artırarak marka bilinirliğinizi daha üste taşıyoruz. Hızlı ve ölçümlenebilen sonuçlarla markalara en iyi hizmeti sunuyoruz. 

EVENT

Markanıza özel lansman, özel gün veya davet gibi organizasyonlarla bilinilirliğinizi bir adım öteye taşıyoruz. Uzman ekibimiz ile markanızın sosyal medyada ve basında hedeflenen başarıyı elde etmesi için gereken organizasyonu planlıyoruz. Organizasyonun öncesi , organizasyon sırasında ve organizasyondan sonrası için her adımı titizlik ile planlayıp hayata geçiriyoruz. Sosyal Medyada ve Yazılı basında yankı getiren organizasyonlara imza atıyoruz.

PRODÜKSİYON

Ajans olarak yaptığımız tüm prodüksiyon çalışmalarını bünyemizde bulunan ekip ve ekipmanla gerçekleştiriyoruz. Avrupa standartlarında olan stüdyomuzu markalarımızın kullanımına sunuyoruz. En kaliteli ekipmanlar ve uzman ekibimizle en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Ürün çekimi veya sosyal medya reklamları için gerekli prodüksiyon desteğini sağlıyoruz.

MEDIA PLANLAMA

Konvansiyonel medyada ve dijital medyada hazırlayacağımız planlamalar ile tüm mecraları markanızın hizmetine sunuyoruz. Markaların reklam mesajlarını ulaştırmak için hangi medya mecralarının kullanılacağını belirliyor ve reklam verenin belirlediği mesajın ulaşacağı hedef kitleye gitmesini sağlıyoruz. Markalarımıza en doğru medya planlamasını yaparak minimum bütçe ile maksimum niş kitleye ulaşmasını hedefliyoruz.

YOUTUBE PARTNERLİK

Yetkin kanal yönetiminin yanında etkili içeriklerle YouTube da markalarımıza ve youtuberlara hizmet vermekteyiz. İçerik üreticilerin daha fazla YouTube kaynağına ve para kazanma özelliğine erişebilmesine yardımcı oluyoruz. Ayrıca videolarda yayınlanan reklamlardan elde edilen gelirden pay almanızı sağlıyoruz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Markanıza özel hazırlanan içerik ve görsel tasarımlar ile sahip olduğunuz tüm sosyal mecraları etkili bir şekilde yönetiyoruz. Sosyal medya sayfa ve hesaplarının nasıl kullanılması gerektiğini, bu süreçte hangi yolların izleneceğini, acil durumlarda hangi yöntemlerin kullanılacağını, marka yönetiminin nasıl yapılması gerektiğini ve tüm bunların koordineli bir şekilde yönetilmesi gibi hizmetleri sağlıyoruz.

WEB SITE

E-ticaret ve web sitelerinizin kurulumunun yanı sıra var olan web sitenizin analizini yaparak performansını raporlandırıyoruz. Geliştirilmesine yardımcı olduğumuz web sitesi veya e-ticaret sitesinin müşteriler tarafından kolay kullanıma sahip olmasını hedeflerken en fazla ziyaretçi sayısına ulaşmasına yardımcı oluyoruz.

SOSYAL SORUMLULUK VE BİLİNÇLENDİRME KAMPANYALARI

Markanıza özel hazırlanacak sosyal sorumluluk ve proje kampanya çalışmalarını üretiyor, yönetiyor ve raporlandırıyoruz. Hedeflenen kampanyanın daha fazla kişiye en şeffaf şekilde ulaştırılmasına yardımcı oluyoruz. Bunun için gerekli STK’lar ile entegre bir çalışma prensibi benimsiyoruz.

MÜZİK & JINGLE PRODÜKSİYON

Dünya standartlarında kayıt alınabilecek stüdyomuz ve tanınmış sanatçılarımızla müzikte de varız. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile hayaliniz olan müzik ve klibi izleyicilerle buluşturuyoruz.

KREATİF

Yönlendirilmiş tüm brieflere akılda kalıcı kreatif projeler sunmak için varız. Tasarım ekibimiz ile birlikte markanıza en uygun ve yaratıcı tasarımları hayata geçirip beğeninize sunarız.

Bizi Arayın!