Takipci orani en yuksek influencer
Categories:

Takipçi oranı en yüksek influencer’lar ile işbirliği yapmak elbette ki markanızın ürün tanıtımı için daha kârlı olacaktır. Çünkü ne kadar geniş kitleye hitap edebilirseniz sizin için daha fazla satış yapabilme imkânı sunacaktır. Elbette sadece takipçi sayısının fazla olması gerçek influencer olduğunun garantisini vermez. İşte gerçek takipçi sayısına sahip güvenilir influencer’lar.

Dilara Arıkanlı

Dilara Arıkanlı bir Instagram fenomenidir. Sosyal medya hesabından yayın yaptığı “aşkolog” programı ile geniş takipçi sayısına ulaştı. Dilara Arıkanlı “kurt bakışlım” sözü ile fenomen olmayı başarmıştır.

Dilara Arıkanlı kimdir?

Dilara Arıkanlı 1997 yılında Ankara’da doğmuştur. Aslen Kastamonu’ludur. Dilara Arıkanlı Kırıkkale Üniversitesi Tarih bölümünü mezunudur. fakat şuan mesleği olan öğretmenliği yapmamaktadır. Arıkanlı meslek olarak sosyal medya fenomenliğini seçmiştir. Youtube’da kendi adında bir kanalı bulunmaktadır. Sosyal medyayı aktif kullanan Dilara Arıkanlı’nın Instagram’da  929 bin takipçisi bulunmaktadır. Daha önce Yemekteyiz programına da yarışmacı olarak Katılmıştır.

Öykü Berkan

Öykü Berkan 6 Temmuz 2001’de İstanbul’da doğmuştur. 22 yaşında olan genç influencer ve sosyal medya fenomeni öykü Berkan’ın şuan Instagram’da 792 bin takipçisi bulunmaktadır. İçeriklerinde makyaj videolarına da yer vermektedir. Siyahın Buruk Tebessümü isimli kitapta Ezgi Çora’nın modelliğini yapmış ve kitap kapağında yer almıştır. Acun Medya Global tarafından dünya genelinde yapımcılığı sürdürülen bir spor realite programı olan Exatlon isimli yarışmada kendini daha geniş kitlelere tanıtmayı başarmıştır.

Sema Aydemir

Sema Aydemir, 17 Ağustos 1985 yılında Bursa’da doğmuştur. Televizyon yarışması olan Survivor 2017 ve Survivor 2018 All Star’da mücadele etmiştir. Olimpiyatlarda ise ülkemizi temsil etmiş başarılı bir atlettir. Ayrıca Instagram’da çok geniş kitleye hitap eden bir influencer’dır. Sema Aydemir şuan Instagram hesabında 1 milyon 900 bin takipçiye sahip bir mega influencer’dır.

No responses yet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın!